STABILO

Od června 2019 jsme se stali oficiálním prodejcem produktů značky Stabilo.

Společnost STABILO je v současné době jedním z předních evropských výrobců psacích a kreslicích potřeb, který pro své zákazníky vyrábí pera, tužky na psaní, pastelky, zvýrazňovače a prakticky všechno, co otvírá cestu k tvořivosti.

Pro prodej produktů značky Stabilo jsme se rozhodli proto, že máme výborné zkušenosti s těmito psacími potřebami, zvláště v oblasti „prvního psaní“.

Oslovily nás jak trojboké silné ergonomické tužky a pastelky s ploškami pro snadnější úchop, tak i ergonomická pera pro malé školáky, to vše v pravoruké i levoruké variantě. Vše využíváme v našich kroužcích grafomotorické a logopedické prevence. Nově nás nadchly pastelky Woody 3v1, které mají výraznou stopu, syté barvy, mnoho barevných variant a několik možností využití.

„UČIT SE PSÁT MUSÍ BÝT ZÁBAVA

Učit se psát ve školce a ve škole je důležité a to zejména v začátcích. Proto firma STABILO vyvinula speciální ergonomickou řadu per a tužek EASY Start, které jsou dokonalým pomocníkem od prvních pokusů psaní ve školce až po prohlubování schopností psát na základní škole. Výrobky byly vyvinuty za pomoci odborníků na motorické dovednosti (Prof. Dr. Ing Ralph Bruder, ředitel Ústavu ergonomie Darmstadtské technické univerzity a odborník na ergonomii výrobků a Dr. Christian Marquardt, odborný expert v oblasti motorických dovedností, nemocnice v Mnichově Bogenhausen). Pera mají unikátní úchopovou zónu, která zajišťuje pohodlí při psaní a brání předčasné únavě ruky. Jsou navrženy vždy ve verzi pro leváky nebo praváky, aby dětem maximálně „sedly“ do ruky.“

Videa produktů Stabilo najdete zde.

Český kanál videí najdete zde.