Provoz centra

Provoz volnočasového centra:

Provozní doba je určena rozvrhem kroužků. Na kroužky prosím přicházejte včas a vhodně oblečeni, při výtvarných činnostech je pravděpodobné, že se děti ušpiní, proto je dobré dát dětem „pracovní“ oblečení, případně zástěrku. Pro vstup do budovy prosím u vchodu zvoňte na zvonek učebny, ve které se kroužek koná, otevře Vám Váš lektor. V budově se přezouváme v zádveří, noste proto prosím dětem bačkůrky (případně na cvičení cvičky, nebo botasky). Do šatny již vstupujte přezuti, boty si přineste a ukládejte ke svým věcem pod lavičku. Dospělý doprovod může využít návleků na obuv.

V době kroužků je zajištěn pitný režim – v zimě čaj, v létě šťáva nebo voda, pro dospělé i káva. Na cvičení si prosím noste svoje pití v uzavíratelných plastových lahvích, aby nedošlo k vylití, protože v tělocvičně je na podlaze koberec. V tělocvičně je zakázáno jíst.

Platby je nutné hradit předem hotově nebo převodem na celé určené období (pololetí). V případě neúčasti se kurzovné nevrací. V případě nemoci lektora bude zajištěno suplování, případně bude lekce nahrazena v jiném termínu. Každá změna Vám bude včas oznámena telefonicky, nebo e-mailem.